Portfel na prezent

Portfel to akcesorium, które towarzyszy prawie każdemu z nas przy wyjściu z domu. Karty płatnicze, gotówka, zdjęcia najbliższych - wszystkie te drobiazgi możesz w nim schować. Coraz więcej osób wykorzystuje uniwersalny charakter tego dodatku i wybiera go jako prezent. Na co jednak zwrócić uwagę, decydując się na taki podarunek? Koniecznie trzeba w tym miejscu wspomnieć, że obdarowując kogokolwiek, powinieneś raczej z góry odrzucić popularne dawniej materiałowe portfele, jako że są one nietrwałe i odbierane jako nieeleganckie. Skórzane elementy ubrania, dodają posiadaczowi klasy i stylu. Dodatkowo, zarówno podarek dla mężczyzny jak i kobiety, powinien być dopasowany do jej lub jego potrzeb, czyli w szczególności posiadać odpowiednią ilość kieszeni oraz preferowane zapięcie.
Portfele na prezent

Męski portfel na prezent

Zastanawiając się, jaki portfel na prezent nabyć dla obdarowywanego mężczyzny, musisz upewnić się, jaki styl towarzyszy mu w codziennym życiu. Jeśli jest to osoba, która kieruje się w życiu zasadą, że im prostsze tym lepsze, a wszystko co ubiera jest czarne i minimalistyczne, również i portfel powinien oddawać jego styl ubioru. W takim wypadku bardzo dobrze sprawią się modele proste i bez dodatków w postaci zapięć, dużego logo czy innych ozdobników rzucających się w oczy. Będzie to najlepszy wybór również w przypadku, jeśli planujesz zakupić portfel na prezent dla chłopaka, którego preferencji nie jesteś w stanie określić. Klasyka zawsze będzie najbezpieczniejszym wyborem. Podsumowując – skóra czarna, licowa, bez dodatków. Co wybrać, jeśli jesteś pewien, że portfel jako prezent trafi do osoby ekstrawaganckiej i pewnej siebie, dobierającej niekiedy kontrowersyjne elementy ubioru w jedną całość? Tutaj pojawia się cały szereg możliwości. Twoja kreatywność stanowi jedyne ograniczenie. Doskonale sprawdzi się np. matowa skóra bydlęca, która z czasem ulegnie delikatnemu wytarciu, dopasowując się do stylu użytkowania przez posiadacza, a która może przyjmować najróżniejsze kolory, takie jak niebieski, szary czy czarny.

Portfel na prezent damski

Portfel jako prezent sprawdzi się również w przypadku płci pięknej. W tym przypadku nie będzie to jednak wybór tak zero-jedynkowy jak dla mężczyzny. Zastanawiając się, jaki portfel na prezent wybrać dla kobiety, będziesz musiał podjąć decyzję o takich jego atrybutach jak kolor, rozmiar, ilość kieszeni czy typ skóry. W pierwszym kontakcie, najważniejsze z całą pewnością będą te związane z jego wyglądem. Skóra może być więc klasyczna licowa, lakierowana albo przyozdobiona na kształt węża. W tym wypadku, podobnie jak przy dobieraniu portfela jako prezentu dla chłopaka konieczne będzie dopasowanie go do stylu przyszłej jego posiadaczki. Również wielkość i rozmiar mogą być bardzo zróżnicowane, od sakiewek, po prostokątne koperty, mogące pomieścić złożoną kartkę a4.
Kup teraz

Portfel na prezent - co włożyć do środka?

Ostatnia, ale nie mniej ważna kwestia. Decydując się na zakup tego typu galanterii, powinieneś znać przesądy dotyczące zakupu nowego portfela, w które wierzy większość społeczeństwa. Nie chcesz przecież sprowadzić na obdarowywanego dziesięciu lat braku gotówki i problemów finansowych, prawda? Skoro więc życzysz mu dobrze, to zarówno portfel na prezent damski, jak i portfel na prezent dla chłopaka, powinien zawierać w sobie drobny pieniążek. Nie musi to być banknot, ale wystarczy grosik lub złotówka. Ten zwyczaj wywodzi się z wierzenia, że jest to początek wielkiej fortuny, która przewinie się przez ten portfel, ale potrzebuje jakiegoś zalążka. W niektórych przekazach, moneta jest zastępowana figurką słonia albo żabki. Galanteria jest doskonałym pomysłem na prezent. Jeśli zachowasz wszystkie niezbędne reguły, które opisane zostały w powyższym artykule, z całą pewnością sprawisz wiele radości obdarowywanemu, a także dzięki monecie w portfelu przyczynisz się do pomnażania jego majątku! Jeśli sam portfel to jednak za mało, pamiętaj, że możesz zdecydować się również na oferowane często zestawy np. ze skórzanym paskiem.
Kup teraz
Kontakt
Adres
ul. Czajkowskiego 8, lok.57, 92-511 Łódź
Napisz do nas!